E kuqja s’mund të dukej më mirë se kaq

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E kuqja s’mund të dukej më mirë se kaq

Me një tek foto, Xhemi Shehu i la të gjithë gojëhapur dhe na bindi edhe njëherë se zgjedhja e një “look-u” tërësisht në një ngjyrë jep “goditjen” perfekte.

E veshur në ngjyrë të kuqe, me një “makeup” natyral, Xhemi duket kaq seksi në foton e fundit.

Të jetë Xhemi që i jep lezet të kuqes, apo e kuqja që lezeton Xhemin? Këtë nuk e dimë, ama e kuptuam se e kuqja s’mund të dukej më mirë se kaq.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE