Beatrix po e kalon ndarjen me Anxhelinën

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Beatrix po e kalon ndarjen me Anxhelinën

Fill pas ndarjes nga Donaldi, syri i gjithë ndjekësve u përqëndrua tek jeta private e Beatrix që u përfol mjaftueshëm, sidomos pas udhëtimit në Dubai.

Pavarësisht spekulimeve, Beatrix i ka mëshuar një të vërtete të vetme, se kohën pas ndarjes, pa Donaldin jashtë shtëpisë e ka kaluar dhe kalon me vajzën e tezes, Anxhelinën.

Këngëtarja ndau jo më larg se dje disa foto dhe video nga darka e shijuar bashkë, por nuk e cilësoi vendin në të cilin ndodhej.

Të jenë këto disa pushime relaksuese të radhës në Dubai?

Beatrix ka vendosur të flasë vetëm me foto, video dhe këngë e për të kuptuar më shumë, syri kureshtar duhet të dëshifrojë ato./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55495 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE