Mendonit që bezha është e mërzitshme? Vajzat e ekranit do ju bëjnë të ndërroni mendim

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mendonit që bezha është e mërzitshme? Vajzat e ekranit do ju bëjnë të ndërroni mendim

Bezha është konsideruar shpeshherë si një ngjyrë e mërzitshme, për shkak të neutralitetit të saj dhe mbase sepse tek ajo nuk kemi gjetur dot asnjëherë ekspresivitetin e shumë ngjyrave të tjera.
Megjithatë vitet e fundit ka mjaftuar një kombinim kokë e këmbë me këtë ngjyrë për t’u dukur veshur bukur, elegante e shumë sharm.
Alketa Vejsiu, Jonida Maliqi, Rudina Dembacaj, Bieta Sulo, Fjodora Fjora janë disa nga vajzat e ekranit që kanë zgjedhur tonalitetet e ngjyrave të tokës, përfshirë këtu bezhën, nude e nuanca të tjera të përafërta.


Ju duhet vetëm pak guxim, për t’i kthyer këto tonalitete në më ekspresivet për muajt në vazhdim./Vov albania

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE