Maluma pritet të vijë në Tiranë, zbulohen artistët shqiptarë që do të performojnë krah tij

vovalbania March 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Maluma pritet të vijë në Tiranë, zbulohen artistët shqiptarë që do të performojnë krah tij

Pasi koncerti u shty dy herë për shkak të pandemisë, Maluma më në fund do të jetë në Tiranë. Fansat shqiptarë do të kenë mundësi ta shikojnë live yllin kolumbian me 14 Mars. Koncerti do të mbahet në Sheshin Nënë Tereza dhe është pjesë e turit botëror të artistit të famshëm.

Së fundmi është mësuar dhe se kush do të jenë artistët shqiptarë që do të performojnë në skenë para Malumës. Burime për revistën Who kanë bërë me dije se do të jetë Ronela Hajati dhe Elgit Doda. Ende nuk ka pasur një konfirmim zyrtar nga ana e dy artistëve shqiptarë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55495 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE