“Si i thuhet shqip ‘Ul taksat’”, shprehja e Trixës në protestë, reagon këngëtarja

vovalbania March 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Si i thuhet shqip ‘Ul taksat’”, shprehja e Trixës në protestë, reagon këngëtarja

Gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj është komentuar shumë për lidhjen me Donald Veshaj. Përveç kësaj, ajo bëri bujë dhe me deklaratën “qysh thuhet bukur n’shqip”, që më pas u bë meme.

Së fundmi batuta e Ramosajt është parë edhe në protestën e madhe që u zhvillua mbrëmjen e sotme përballë kryeministrisë për uljen e çmimit të naftës. Ka qenë vetë këngëtarja që ka ripostuar një foto të një qytetari që mban një pankartë ku shkruhet:

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55499 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE