“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg, katastrofë”/ Moderatorja e njohur zbulon nëse do provonte eksperiencën në BB VIP

vovalbania March 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg, katastrofë”/ Moderatorja e njohur zbulon nëse do provonte eksperiencën në BB VIP

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të njohura nga Kosova. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here bën bashkëbisedime virtuale me ndjekësit e saj të shumtë.

E kështu ka bërë edhe ditën e djeshme dhe Liberta nuk ka ngurruar që t’u përgjigjet pyetjeve pikante të fansave të saj.

“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg,

“A do ta kishe provuar ndonjëherë BBVIP si eksperiencë? Nuk po të pyes a do të hysh por a do ta kishe provuar”, ishte një nga pyetjet që ajo i ka kthyer përgjigje.

“Nuk ma merr mendja që do të do të kisha qëndruar për një kohë shumë të gjatë në një vend, sidomos pa telefon do të kisha luajtur nga mendja. Por në ndonjë periudhë më të shkurtër kohore dhe me miqtë e mi edhe do ta kisha provuar”, është shprehur moderatorja e njohur.

“Në 2011 kam qëndruar 32 orë në burg,

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE