As bjonde, as brune! Këto vajza kanë zgjedhur ngjyrën e kuqe për flokët e tyre!

vovalbania March 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
As bjonde, as brune! Këto vajza kanë zgjedhur ngjyrën e kuqe për flokët e tyre!

Jemi mësuar tashmë të shohim brune si një vend mesdhetar ku bëjmë pjesë, por edhe bjonde për shkak se vitet e fundit ka dalë shmë në modë. Por ngjyra e kuqe në flokë është diçka më e rrallë.

Megjithatë, ka patur edhe nga ato që kanë guxuar me një ngjyrë të tillë në flokë. Rihanna, Gigi Hadid, Kim Kardashian, Miley Cyrus dhe Selena Gomez i kanë lyer të paktën një herë flokët e kuq. Ndërkohë, nga showbiz-i shqiptar, jo pak vajza kanë guxuar me një ngjyrë të tillë.

Beatrix Ramosaj, Dafina Zeqiri, Era Istrefi, Çiljeta dhe Rina Balaj, janë vetëm disa nga artistet shqiptare që kanë guxuar me këtë trend. Edhe pse ato i kanë ndryshuar flokët tashmë, na duhet ta pranojmë se edhe me atë ngjyrë dukeshin thjesht të mrekullueshme.

1.Rihanna

2. Gigi Hadid

3. Kim Kardashian

4. Miley Cyrus

5. Selena Gomez

6. Beatrix Ramosaj

7. Dafina Zeqiri

8. Era Istrefi

9. Çiljeta Xhilaga

10. Rina Balaj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55508 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE