Zbuloni 10 yjet e showbiz-it shqiptar dhe të huaj që kanë guxuar të pozojnë nudo të paktën një herë!

vovalbania March 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zbuloni 10 yjet e showbiz-it shqiptar dhe të huaj që kanë guxuar të pozojnë nudo të paktën një herë!

Disa persona e konsiderojnë pozën nudo tabu, e disa të tjerë mendojnë se trupi i njeriut është art dhe nuk ka asgjë të keqe në një pozë nudo. E teksa në vitin 2022 ende të pozosh nudo është turp, këto 10 yjet e showbiz-it shqiptar dhe të huaj kanë guxuar me poza të tilla.

Jennifer Aniston, aktorja shumë e dashur ka pozuar nudo pa ngurruar aspak, me ‘veshjen’ e vetme, një kollare për burra. Motrat Hadid, shumë herë e kanë treguar se janë të guximshme me veshjet e tyre, dhe me sa duket ato nuk ngurrojnë as të pozojnë nudo poashtu. Vetëm pak javë më parë, Bella dhe Gigi kanë pozuar nudo së bashku, me aksesorët e vetëm dy çanta, një mollë dhe një gjarpër. Celine Dion, gjithashtu ka pozuar nudo në një foto ku qëndron e ulur në karrige, të cilën e ka postuar faqja zyrtare e Vogue. Ariana Grande, një tjetër yll i showbiz-it të huaj që ka pozuar nudo, me trupin dhe flokët e saj të lyer me bojra.

Për sa i përket vajzave shqiptare, një nga ato që ka pozuar nudo është pikërisht ish-banorja e “Big Brother Vip Albania”, Beniada Nishani. Një tjetër yll, Rita Ora ka postuar nudo verën e shkuar, teksa edhe Dua Lipa ka postuar nudo teksa mbante një kitarë përpara saj. As Bleona Qereti dhe Dafina Zeqiri nuk kanë ngurruar të postojnë nudo poashtu. /VOV ALBANIA MAGAZIN

1.Jennifer Aniston

2. Gigi dhe Bella Hadid

4. Celine Dion

5. Ariana Grande

6. Beniada Nishani

7. Rita Ora

8. Dua Lipa

9. Bleona Qereti

10. Dafina Zeqiri

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58477 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE