Pse u tërhoq nga filmi një javë para fillimit të xhirimeve Cardi B?

vovalbania March 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pse u tërhoq nga filmi një javë para fillimit të xhirimeve Cardi B?

Cardi B është tërhequr nga një film i Paramount Players një javë përpara se të fillonte prodhimi, sipas Deadline .

Tani, Paramount Pictures ka mbyllur plotësisht prodhimin e filmit, sipas raportit.

Reperja 29-vjeçare do të luante në një komedi të quajtur Assisted Living, në të cilën personazhi i saj u akuzua gabimisht për kryerjen e një krimi dhe u fsheh në shtëpinë e të moshuarve të gjyshes së saj, raporton Deadline .

Cardi B zgjodhi të largohej nga filmi për shkak të zgjatjes së tepërt, thuhet në raport. Kastet dhe ekipi thuhet se janë informuar për ndryshimin e papritur të planeve.

Assisted Living do të ishte filmi i tretë i Cardi. Muzikantja u shfaq për herë të parë në filmin Hustlers të vitit 2019 përkrah yjeve si Jennifer Lopez, Constance Wu, Keke Palmer, Lizzo si një nga disa striptiste që punonin në një klub striptizmi në New York.

Vitin e kaluar, Cardi bëri debutimin e saj në ekskluzivitetin e “Fast and Furious” si Leysa në F9 , filmi i pestë me fitimet më të larta të vitit 2021.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE