“A më do Kiara?”/ Efi i jep Luizit informacione nga jashtë: Dashuri miqësore dhe…

vovalbania April 30, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas debateve të forta, Efi bën deklaratën e fortë ndaj Luizit: Është nga ata që marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi

Luiz Ejlli, Efi Dhedhes, Dea Mishel dhe Krist Aliaj janë katër finalistët e këtij edicioni të “Big Brother VIP”. Pas ‘Prime’-t të mbrëmjes së djeshme ata kanë festuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ata kanë kënduar, kërcyer dhe në festën e tyre nuk ka munguar as alkooli, ku duket se e kanë tepruar paksa.

Teksa ishin ulur në tavolinën e ngrënies, Luizi pyet Efin nëse ‘Kiara a më do jashtë?”.

Luizi: Kiara a më do jashtë?

Efi: Je shumë i mirë për jashtë

Luizi: Po të pyes, Kiara a më do?

Efi: Të do, por është një keqkuptim mes nesh

Luzi: Keqkuptim mes ju të dyjave. Kiara më do, ti më do

Efi: Dashuri miqësore e dashuri dashurore

Luizi: Ça keni ju me njëra-tjetrën punë për ju. Kiara më do, ti më do

Efi: Të do, nuk ndërhyj në atë pjesë

Luizi: Po pra, ti më do, Kiara më do

Efi: Unë të kam shumë xhan

Luizi: Po pra, në mënyrat e tua. Ti më do me mënyrën tënde, Kiara me të veten.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47102 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE