Borës apo Trixës? Kujt i drejtohet Donaldi me këto fjalë për dashurinë

vovalbania March 14, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Borës apo Trixës? Kujt i drejtohet Donaldi me këto fjalë për dashurinë

Aktori dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Donald Veshaj, është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar kohët e fundit. Ai ka qenë të shtunën në një club të Prishtinës ku ka performuar bashkë më binjakun, Romeo dhe këngëtarin, Elgit Doda.

Gjatë kohës kur nisi të dëgjohej ritmi i këngës “Toxic Love”, aktori i humorit shprehu disa fjalë për dashurinë. “Unë mendoj se ta dinim se si ishte dashuria, askush nga ne nuk do të binte në dashuri”, tha Donaldi drejtuar të rinjve që ndodheshin në club.

Kujtojmë që Donaldi, i cili është protagonist në videoklipin e kësaj kënge, por edhe tekstshkrues është shprehur se këtë këngë ia ka dedikuar Borës. Ndërkaq, vëllezërit Veshaj pritet të nisin së shpejti dhe projektin e tyre të titulluar “Më lër të flas”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE