A janë bashkuar? Ky detaj hedh dyshime për raportin mes Tunës dhe Patrisit

vovalbania March 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A janë bashkuar? Ky detaj hedh dyshime për raportin mes Tunës dhe Patrisit

Altuna Sejdiu ka zgjedhur të kalojë disa ditë relaksuese në Dubai me dy djemtë e saj. Ajo ka postuar foto nga pushimet ndërsa ka bërë me dije se nuk ka qenë vetëm. Ndonëse është spekuluar se ndodhej me Patris Berishën, këngëtarja ka preferuar të mos zbulojë asgjë.

Ka qenë vetë Patrisi që ka publikuar pak orë më parë një foto me dy djemtë në det. Se si qëndron vërtetë raporti i tyre ende nuk dihet, pasi dyshja lënë hapësirë për spekulime të ndryshme.Megjithatë, ata dhe më parë kanë lënë të kuptohet se janë rikthyer sërish bashkë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE