Nene per here te pare, Zhaku zbulon gjinine e bebit!

vovalbania March 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nene per here te pare, Zhaku zbulon gjinine e bebit!

Inida Kreuz (Gjata), e njohur si Zhaku, do të bëhet nënë për herë të parë!

Lajmin e ka dhene vetë ajo përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Do të bëhemi me çun”- shkruan fillimisht Zhaku në foton me barkun e rrumbullakosur, ku me pas e ka zvendesuar me emojin e nje engjelli.

Zhaku dhe partneri i saj gjerman, Christian Kreuz do të bëhen për herë të parë prindër të një vogëlushi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52593 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE