Upss! Semi Jaupaj dhe konkurrentja e famshme e “Për’puthen” bëjnë XING në veshje, ja kush e veshi e para!

vovalbania March 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Upss! Semi Jaupaj dhe konkurrentja e famshme e “Për’puthen” bëjnë XING në veshje, ja kush e veshi e para!

Shpesh herë ndodh që vajzat e ekranit të bejne “xing” me njëra-tjetrën përsa i përket veshjes.

Së fundmi ishte rradha e dy bukurosheve shqiptare, këngëtares Semi Jaupaj dhe konkurrentes së “Për’puthen”, Efi Dhedhes.

Ishte Semi ajo që e veshi e para këtë “look” në finalen e “BBVIP Fan Club”. Mirëpo së fundmi të njëjtin “look” ja pamë edhe Efit në festën e ditëlindjes së saj.


Cila nga vajzat duket më bukur nuk mund ta themi ne, por mund ta gjykoni vetë ju!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52592 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE