Për t’u duartrokitur! Atdheu zbulon ARSYEN pse vendosi të priste flokët e gjatë dhe na preku të gjithëve!

vovalbania March 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Për t’u duartrokitur! Atdheu zbulon ARSYEN pse vendosi të priste flokët e gjatë dhe na preku të gjithëve!

Atdhe Xheravina ka qenë një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen 2”, nga ku u bë i njohur për publikun shqiptar.

Ai rrëmbeu zemrën e vajzave me lookun e tij, të cilin së fundmi e ka ndryshuar. Atdheu ka prerë flokët që dikur i mbante të lidhura në pjesën mbrapa.

Ish-konkurrenti publikoi një foto me modelin e ri dhe duket më ndryshe.


Mirëpo e dini pse Atdheu mori këtë vendim?

E ka zbuluar vetë ai dhe arsyeja është vërtet për t’u duartrokitur!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41924 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE