D.m.th Jennifer Aniston kërkon të besojmë se ajo qëndron e re duke pirë…

vovalbania March 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
D.m.th Jennifer Aniston kërkon të besojmë se ajo qëndron e re duke pirë…

Jennifer Aniston ka zbuluar një nga sekretet e rutinës së saj që fshihet pas pamjes rinore pavarësisht moshës. Në një intervistë për revistën “First For Women”, ajo ka sekretin me të cilin sfidon moshën dhe është shumë i thjeshtë. Aktorja e nis gjithmonë ditën me ujë të ngrohtë dhe limon. Kjo pije e kombinuar me jetesë aktive që përfshin joga dhe meditim, e ndihmon atë të qëndrojë në formë të mirë. Teksa fliste për revistën e njohur ajo i quajti seancat e saj të meditimit momentin e preferuar të ditës.
Rutina e saj përfshin gjithashtu shumë ushqime të shëndetshme. Për palestër, Jennifer ndjek klasat e ushtrimeve kardio. Ylli i Hollywood tha se në fillim gjithë kjo rutinë i dukej e mërzitshme, por ia mori dorën brenda gjashtë muajve.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE