Çfarë do bëje nëse Marku të tradhton? Ja si përgjigjet Rudina Dembacaj

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë do bëje nëse Marku të tradhton? Ja si përgjigjet Rudina Dembacaj

Çfarë do bënte Rudina Dembacaj nëse bashkëshorti do e tradhtonte?

Kjo është pyetja që iu drejtua moderatores dhe aktores, e cila shpeshherë i jep mundësinë ndjekësve të saj t’i bëjnë pyetje, mes tyre dhe personale.

Rudina nuk ka ngurruar të përgjigjet duke treguar se do të ndahej.

“Po të tradhtoi Marku çfarë bën? E le direkt?”, ishte pyetja ndërsa Rudina u përgjigj thjesht dhe qartë duke vendosur një këngë të Elita 5, “Lamutmirë”, që është këngë ndarjeje.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE