Fiksimi i ditëve të fundit të Eni Koçit është…

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fiksimi i ditëve të fundit të Eni Koçit është…

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më simpatike të showbiz-it. Para disa ditësh ata deklaruan se i kanë dhënë fund beqarisë dhe jo së fundmi por që në vitin 2019. Çifti, të cilët janë prej disa vitesh e kanë mbajtur të fshehtë, por e publikuan lajmin me anë të një fotoje të postuar në Instagram, ku Eni shfaqet me fustanin e bardhë të nusërisë, ndërsa Genci me kostum të zi.

Dhe surpriza nuk mbaroi me kaq. Çifti simpatik i këngëtarëve, zbuluan gjithashtu se do të bëhen prindër për herë të parë përmes videoklipit të këngës së tyre të re të titulluar “Ama”.

Para pak minutave këngëtarja na ka treguar me anë të një postimi në “Instastory” nepsin e shtatzënisë gjatë ditëve të fundit e mesa duket është kafeja e ftohtë.

Fiksimi i ditëve të fundit: Iced coffee (kafeja e ftohtë)

E para pak javësh, dyshja kanë organizuar ‘babyshower-in’ e bebes dhe njëkohësisht Eni ka festuar dhe ditëlindjen e saj. Këngëtarja ka ndarë me ne disa nga momentet më të bukura nga atmosfera festive.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE