Ju dhe partneri juaj i përkisni shenjës së Luanit?! Zbuloni se çfarë do të thotë kjo në marrëdhënien tuaj!

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ju dhe partneri juaj i përkisni shenjës së Luanit?! Zbuloni se çfarë do të thotë kjo në marrëdhënien tuaj!

Çifti Luan-Luan është ajo dyshja që duket se tërheq vëmendjen kudo që shkojnë. Ata janë gjithmonë duke buzëqeshur dhe madje edhe kur lëvizin, janë plotësisht të sinkronizuar. Mendoni të sapomartuarit dy Luanë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, të cilët duket se nuk ngopen me njëri-tjetrin.

Kur dilni me dikë që ka të njëjtën shenjë të zodiakut si ju, marrëdhënia mund të shkojë në çdo mënyrë. Në fund të fundit, tiparet më të mira dhe më të këqija të partnerit tuaj do të jenë të ngjashme me tuajat. Dhe kur keni të bëni me një shenjë që njihet si e egër, dramatike, pasionante, e stuhishme dhe intensive, mund të prisni një udhëtim argëtues.

Përputhshmëria e dy Luanëve tregon pse ky çift i zjarrtë kanë atë që duhet për të qëndruar gjatë gjithë jetës. Astrologia Clarisse Monahan shpjegon rreth kësaj se:

 Dy Luanët së bashku mund të bëjnë përrallën me fund të lumtur.

Në astrologji, Luani sundon zemrën, duke i bërë ata një nga shenjat më të pasionuara dhe romantike. Ata e njohin mirë artin e miqësisë dhe priren të marrin drejtimin kur bëhet fjalë për dashurinë. Si një partner romantik, Luanët priren të jenë super bujarë dhe pak “teatralë” kur bëhet fjalë për planifikimin e takimeve ose shfaqjen e dashurisë.

Nga ana tjetër, Luani mund të bëhet pak posesiv në pushtimin e dashurisë. Sipas Monahan, ata duhet të kenë adhurim të plotë nga tjetri i tyre i rëndësishëm. Nëse ndihen sikur nuk po marrin vëmendjen që meritojnë, mund të jenë të pakëndshëm për t’u pasur pranë. Më shpesh, xhelozia e një Luani rrjedh nga dëshira e tyre për vlerësim. Për sa kohë që ata ndihen si numri një në jetën e partnerit të tyre, nuk duhet të ketë asnjë problem.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE