Shumë shpejt, Kim Kardashian dhe Pete Davidson do të jenë përsëri pranë njëri-tjetrit!

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Shumë shpejt, Kim Kardashian dhe Pete Davidson do të jenë përsëri pranë njëri-tjetrit!

Kim Kardashian ka numëruar ditët se kur mund të ribashkohet me të dashurin e saj, Pete Davidson. Aktori, 28 vjeç, u takua për herë të parë me yllin, 41 vjeç, kur ajo ishte e ftuar në Saturday Night Live në tetor të vitit 2021.

Komediani ka qenë jashtë vendit në Australi, duke filmuar filmin e tij të fundit të titulluar, “Wizards!”. Një burim informoi People se personazhi televiziv është tepër e lumtur për faktin se ai do të kthehet në Shtetet e Bashkuara pasi prodhimi i projektit po i vjen fundi.

Muajin e kaluar në korrik, dy të dashuruarit u ribashkuan për një kohë të shkurtër kur Kim vizitoi Pete jashtë vendit ndërsa ai po xhironte “Wizards!”, ku gjithashtu luajnë Orlando Bloom dhe Naomi Scott.

Një person i brendshëm i afërt me të dy zbuloi për People se Kim pëlqente të vizitonte Pete në Australi në korrik. Ata ishin ndarë prej disa javësh dhe kaluan një fundjavë të gjatë së bashku’. Por Pete do të vazhdojë të jetë i zënë kur të kthehet në shtëpi.

Pete është ende në xhirime, por do të përfundojë tani në gusht. Megjithatë, ai ka një projekt tjetër në SHBA, kështu që do të vazhdojë të jetë i zënë.

Pavarësisht se Pete ka një orar të ngjeshur, burimi shpjegoi se bukuroshja është e emocionuar që ai do të kthehet së shpejti në SHBA.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE