Temperatura deri në 38°C, mësoni çfarë iu pret gjatë ditës së sotme

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Temperatura deri në 38°C, mësoni çfarë iu pret gjatë ditës së sotme

Vendi ynë do të jetë në ndikimin e orëve të shumta me diell në pothuajse gjithë territorin.

Por parashikohet që herë pas here në zonat e thella malore veriore dhe Juglindore të ketë kalime të përkohëshme të vranësirave në orët e pasdites.

Ndërsa mbrëmja dhe nata vonë do të sjellin dominim të kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 38°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim mbi 2 ballë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52591 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE