Antoneta Koçi na njeh me 5 këngët e saj të preferuara!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Antoneta Koçi na njeh me 5 këngët e saj të preferuara!

E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë Antoneta Koçi, për të na zbuluar këngët e saj të preferuara dhe historinë që fshihet pas tyre…

Albana Ruçi
Elios Shuli
Antoneta Koçi
Wizii Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE