Edhe pse u martua, Ben Affleck zgjedh të kalojë kohë i vetëm në Los Angeles!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Edhe pse u martua, Ben Affleck zgjedh të kalojë kohë i vetëm në Los Angeles!

Ben Affleck bëri një shfaqje të rastësishme teksa doli në një pasdite me diell në Los Angeles. I sapomartuari, i cili feston ditëlindjen e tij të 50-të më 15 gusht, u pa teksa po kalonte nëpër një parking.

Regjisori veshi një këmishë ngjyrë bezhë, të cilën e kombinoi me xhinse. Ylli kishte veshur atlete të bardha dhe mbante një çantë shpine të madhe të zezë. Ben mbante iPhone-in e tij në njërën dorë dhe shtrëngoi pijen e tij në tjetrën.

Gruaja e dytë e Affleck, dy herë e nominuar për Grammy, magjepsi internetin në qershor kur postoi një video përmbledhëse të saj dhe Ben. Që nga kthimi nga muaji i tij romantik evropian i mjaltit me JLo, Ben ka punuar në setin e filmit të tij të ardhshëm pa titull Nike në LA.

Ben prodhon, shkruan, bën regjinë dhe luan si bashkëthemeluesi i Nike, Phil Knight në dramën e marketingut sportiv të Amazon Studios për origjinën e atleteve Nike Air Jordan. Ndërkohë, krijuesja e hitit “On the Floor” është ende në Itali, pasi ishte titullar në Gala LUISAVIAROMA x UNICEF në Capri të shtunën e kaluar.

Ben dhe Jen, të cilët më parë dilnin mes viteve 2002-2004, filluan t’i dërgonin mesazhe njëri-tjetrit përsëri në shkurt të vitit 2021, dy muaj para se të përfundonte fejesën e saj me Alex Rodriguez.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54529 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE