I lidhur me moderatoren shqiptare? Irritohet Fisniku: Femrat duan famë prej meje

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
I lidhur me moderatoren shqiptare? Irritohet Fisniku: Femrat duan famë prej meje

Biznismeni i njohur Fisnik Syla, ka qenë shumë herë i përfolur në mediat rozë për jetën e tij private.

Kohët e fundit po përflitet se ishte në lidhje të re me një moderatore nga Shqipëria.

Megjithatë, në një mënyrë ose një tjetër, Fisniku duket se është i irrituar me femrat që përpiqen të marrin emër në krah të tij.

Ai përmes një statusi të publikuar në InstaStory, shkroi se nuk duhet të jesh në lidhje me të, në mënyrë që të kërkosh vëmendje.

“Shumëkush që dëshiron të ketë një lidhje me mua vetëm për famë dhe interes; me keqardhje ju them se nuk do ta ketë atë rast”, shkroi Syla në InstaStory.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE