Njoftoi se është në pritje të ëmbël, Chrissy Teigen shihet në prani të dy fëmijëve të saj!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Njoftoi se është në pritje të ëmbël, Chrissy Teigen shihet në prani të dy fëmijëve të saj!

Chrissy Teigen zgjodhi të kalojë të premten me dy fëmijët e saj dhe nënën e saj Vilailuck ‘Pepper’ Teigen. Dalja e mbrëmjes vjen vetëm dy ditë pasi ajo postoi në Instagram për të njoftuar se ajo dhe bashkëshorti John Legend janë në pritje të një fëmije tjetër, pasi humbën djalin e tyre, Jack, në gjysmë të shtatzënisë së saj të fundit.

Personaliteti televiziv, 36 vjeç, shfaqi me krenari barkun e saj në rritje sapo ajo doli nga makina e tyre e parkuar për të bërë një shëtitje të shkurtër për në kinema.

Me një buzëqeshje të madhe rrezatuese në fytyrën e saj, Teigen dukej të ishte në një humor të shkëlqyeshëm e veshur me streçe të zeza dhe bluzë të bardhë të prerë. Ajo kishte veshur gjithashtu një xhaketë të gjatë gri, një palë sandale me stil dhe një kapele bejsbolli mbi flokët e saj të gjata ngjyrë kafe, të cilat ishin tërhequr në një bisht.

Mamaja e vëmendshme, Teigen mbajti për dore vajzën e saj 6-vjeçare Luna, ndërsa nëna e saj u përpoq të kapte dorën e djalit të saj Miles. I veshur me pantallona sportive shumëngjyrëshe dhe një bluzë të bardhë, Miles fillimisht rezistoi, por brenda pak çastesh ndryshoi mendim dhe kapi gjyshen.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE