Dafina Zeqiri falenderon ndjekësit e saj për suksesin e radhës!

vovalbania August 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dafina Zeqiri falenderon ndjekësit e saj për suksesin e radhës!

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak unikalitetin e saj duke vazhduar të lansojë projekte shumë të veçanta. Tanimë mbi jetën e saj private dihet se është në një lidhje me Dj Geek, me të cilin ka një marrëdhënie prej kohësh.

Së fundmi Dafina ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, i cili titullohet “Dhimbje Dhimbje”, që ishte bërë mjaft virale në TikTok dhe para publikimit.  E teksa është një këngë që ka bërë mjaft bujë, padyshim që edhe klikimet në YouTube janë të shumta. Këngëtarja ka postuar në rrjete sociale këngën, e cila në vetëm 5 ditë ka arritur 3 milion klikime në platformën Youtube dhe Dafi duket se është shumë e lumtur për këtë dhe gjithashtu i ka falenderuar të gjithë ndjekësit e saj në Instastory.

Vetëm pak kohë nga publikimi i këngës së saj të fundit, e cila titullohet ‘Malli’ dhe është pëlqyer shumë nga publiku, Dafina lançoi një tjetër projekt që ishte bërë mjaft virale në TikTok dhe para publikimit, ‘Dhimbje dhimbje’. E teksa është një këngë që ka bërë mjaft bujë, padyshim që edhe klikimet në YouTube janë të shumta.Kjo gjë ka bërë ndjekësit e artistes të dyshojnë që i ka blerë, një debat ky që nuk duket të ketë ndonjëherë një përfundim, një prej tyre i ka komentuar dhe bukuroshja nuk ka ngurruar t’i japë një përgjigje.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE