Loredana paralajmëron projektin e ri muzikor!

vovalbania August 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Loredana paralajmëron projektin e ri muzikor!

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Loredana ka postuar një foto në Instastory, ku duket në një studio muzikore, duke regjistuar këngën e saj të re e duke na treguar kështu se së shpejti do të publikoj një projekt të ri muzikor për këtë sezon veror.

Reperja dallohet shumë për veçantinë në stlin e saj dhe shpesh na ka treguar se ka qejf të eksperimentojë. Së fundmi me një postim, bukuroshja na ka treguar një tjetër version të sajin, ku shfaqet me flokë portokalli. Loredana duket si një vajzë tjetër dhe mund të themi me plot gojë se i shkojnë shumë.

Loredana ka postuar në ‘Instastory’ një ‘Ask’ për t’ju përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj, ku një ndër tyre ka marrë vëmendjen e të gjithëve, pasi i ka dhënë fund aludimeve të shumta lidhur me marrëdhënien e saj me ish partnerin dhe babain e vajzës së saj, Mozzikun. Reperja ka vendosur t’i përgjigjet disa pyetjeve duke shuar shumë kuriozite dhe duke i dhënë fund kështu të gjitha aludimeve lidhur me jetën e saj personale. E pyetur nëse ka kontakte me Mozzik, Loredana është përgjigjur me një “Jo” dhe për faktin nëse është në një lidhje ajo është përgjigjur “PoJo”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58051 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE