E ngatërroi me një aktore tjetër, takimi i parë i sikletshëm mes Winona Ryder dhe të dashurit të saj!

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E ngatërroi me një aktore tjetër, takimi i parë i sikletshëm mes Winona Ryder dhe të dashurit të saj!

I dashuri i aktores Winona Ryder kishte menduar se ajo është Milla Jovovich kur u takuan për herë të parë, pasi ai nuk e kishte idenë se kush ishte ajo. 50-vjeçarja mendon se është “e mahnitshme” që stilisti Scott Mackinlay Hahn, me të cilin është njohur që nga viti 2011, nuk është i përfshirë në të njëjtën industri si ajo, por mungesa e njohurive të tij për Hollywood-in çoi në një situatë qesharake. Ryder ka rrëfyer së fundmi në një intervistë për “Harper’s Bazaar” se:

Ne kemi shumë të përbashkëta. U lidhëm në kaq shumë nivele. Por, ishte e mahnitshme që ai nuk ishte në këtë biznes. Unë vërtet u përpoqa ta mbaja në heshtje. Ai mendoi se unë isha Milla Jovovich. Më tha se isha e shkëlqyer në “The Fifth Element”.

Aktorja e “Stranger Things” së fundmi pranoi se nuk po kujdesej për veten që kur u nda nga Johnny Depp në vitin 1993, por një psikolog e nxiti të imagjinonte të ishte më e ndjeshme ndaj një versioni më të ri të vetes, gjë që edhe e ndihmoi. Duke iu referuar filmit të saj të vitit 1999, “Girl, Interrupted”, i cili flet për një grua të re në një spital psikiatrik, Winona tha se kjo ishte jeta e saj reale.

Më kujtohet, po luaja këtë personazh që përfundon duke u torturuar në një burg kilian. Unë do të shikoja këto mavijosje dhe prerje të rreme në fytyrën time nga xhirimet dhe do të luftoja ta shihja veten si kjo vajzë e vogël. A do ta trajtoja këtë vajzë ashtu siç po e trajtoja veten? Mbaj mend që shikohesha në pasqyrë dhe thashë: ‘Kjo është ajo që po i bëj vetes’, sepse thjesht nuk po kujdesesha.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52599 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE