Enca liston një sërë arsyesh përse duhet të ikim patjetër me pushime!

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Enca liston një sërë arsyesh përse duhet të ikim patjetër me pushime!

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

E padyshim që me postimet e saj sa në njërin vend ekzotik në tjetrin ‘na e bën për zili’, por për të gjithë ata që thonë se nuk kanë mundësitë financiare, Enca me anë të një serie Instastory-sh ka treguar disa mënyra të lira dhe arsye të rëndësishme se si mund të kalojmë disa ditë pushime.

Së fundmi bukuroshja ka ‘trazuar rrjetin’ me videon e fundit që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18.

Prej disa kohësh këngëtarja bukuroshe e ekraneve shqiptare Enca Haxhia është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar ‘Dubai Porta Potty’. E ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel artistja ka reaguar duke treguar shumëçka. Sipas Encës nuk është nevoja të shkosh në Dubai për t’u bërë eskortë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE