Nicola Peltz na prezanton ‘shoqen e saj më të mirë’!

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kë ‘thumbon’ Nicola Peltz me postimin e fundit?!

Nicola Peltz shijoi një kohë cilësore familjare me gjyshen e saj, teksa ajo ndau një foto të tyre së bashku të hënën mes thashethemeve për një grindje me vjehrrën e saj Victoria Beckham.

Aktorja, 27 vjeçe, dukej me humor të mirë në foton bardh e zi ku u mbajt për dore me gjyshen e saj teksa pushonin në divan. Nicola kishte veshur një bluzë me kapuç të bardhë Balenciaga së bashku me një palë streçe të zeza. Ylli theksoi bukurinë e saj natyrale me një paletë të lehtë grimi në foto dhe kompletoi pamjen e saj me një palë vathë argjendi. Krahas postimit, ajo shkroi:

Shoqja ime më e mirë këtu. E qeshura e saj është kaq ngjitëse, është zëri im i preferuar në të gjithë botën. Do të doja që ajo të jetonte me mua në Los Angeles dhe unë mund ta merrja kudo dhe ta mbaja dorën e saj përgjithmonë. Jam shumë e bekuar që ajo është gjyshja ime, të dua ‘bun’.

Kjo vjen pasi Nicola ndau një mesazh të fshehtë për njerëzit që të bëjnë të ndihesh keq mes luftës së ftohtë të përfolur të saj me nënën e burrit të saj Brooklyn, Victoria.

E sapomartuara Nicola, 27 vjeç, ndau një foto të vetes së saj në dukje e trishtuar me sy të përlotur të kuq, me bukuroshen duke rrëfyer se e ka të vështirë të tregojë pjesët e trishta të saj teksa lavdëroi mënyrën se si e rritën prindërit e saj të fortë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE