Pas anulimit të turneut të tij Shawn Mendes feston 24-vjetorin, por e gjeni dot kush ishte i ftuari special?!

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas anulimit të turneut të tij Shawn Mendes feston 24-vjetorin, por e gjeni dot kush ishte i ftuari special?!

Këngëtari i njohur Shawn Mendes ka festuar ditëlindjen së bashku me miqtë e tij më të mirë. Ai zgjodhi që ta festonte 24-vjetorin në klubin e natës LIV në Miami. Një festë e mrekullueshme sepse edhe artisti The Weeknd ishte prezent dhe këndoi disa nga këngët më të reja që janë edhe pjesë e albumit. Një burimi i brendshëm, tha se Mendes dukej shumë i lumtur që ishte atje, i relaksuar dhe thjesht ishte duke shijuar momentin.

Artisti i hitit “Wonder” kohët e fundit anuloi turneun e tij botëror për të vazhduar pushimin që mori për t’u kujdesur për shëndetin mendor. Artisti e nisi deklaratën në rrjetet sociale duke shkruar:

Siç e dini njerëz, më duhej të shtyja javët e fundit të shfaqjeve pasi nuk isha plotësisht i përgatitur për atë që më priste. E nisa këtë turne i emocionuar që më në fund do të kthehesha në shfaqje live pas një pauze të gjatë për shkak të pandemisë, por realiteti është se nuk isha aspak gati për sa i vështirë do të ishte turneu pas kësaj kohe larg.

Një burim i tha PEOPLE se Mendes “po merr ndihmë” për shëndetin e tij mendor, duke shpjeguar:

Shawn është një djalë shumë i ndjeshëm dhe i kujdesshëm.

Me këtë vendim të përbashkët ata mërzitën të gjithë fansat dhe prej kohësh mediat flisnin vetëm për ndarjen e tyre. Por mesa duket ndarja për këngëtarin Mendes nga ish-i i tij nuk ka qenë aspak e lehtë. Nëpërmjet një postimi të publikuar në rrjetin e tij social Instagram, i ulur pranë një pianoje artisti tregoi gjithçka rreth ndjesive të tij.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52658 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE