Cilat janë për Rita Petron 5 këngët e saj më të dashura?!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Cilat janë për Rita Petron 5 këngët e saj më të dashura?!

E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë shkrimtarja e njohur dhe tashmë një nga moderatoret e “Goca dhe Gra”, Rita Petro. Ajo ka ndarë me të gjithë dëgjuesit 5 këngët e saj më të përzemërta për të dhe çfarë domethënie kanë.

Albana Ruçi
Elios Shuli
Rita Petro
Danko Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52606 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE