Në hapat e të atit, Brooklyn Beckham shihet me makinën e shtrenjtë!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Në hapat e të atit, Brooklyn Beckham shihet me makinën e shtrenjtë!

Brooklyn Beckham po ngiste me stil të hënën kur u pa me një makinë sportive McLaren 765LT në West Hollywood. Modeli 23-vjeçar duket se ndante shijen e babait të tij David Beckham për automjetet sportive, pasi legjenda e futbollit është gjithashtu një adhuruese e makinave të tilla.

Brooklyn ishte veshur thjesht për daljen me një bluzë të bardhë të thjeshtë dhe xhinse të gjera me një grisje të vogël mbi njërin gju. Brooklyn kishte edhe një palë atlete të bardha. Makina e tij sportive mahnitëse dukej se ishte një McLaren 765LT, gjë që do ta bënte atë një nga vetëm 765 të prodhuara.

Makina ishte e lyer me një ngjyrë të kuqe të mrekullueshme me detaje të zeza. Brooklyn dukej se kishte parkuar për një kohë të shkurtër automjetin e shtrenjtë në rrugë për të vrapuar në një dyqan përpara se të nisej për rrugën e tij.

Nuk është e qartë nëse automjeti i kushtueshëm ishte makina e vetë, apo nëse ai thjesht po huazonte diçka nga babai i tij David. Ylli i sportit është një adhurues i prodhuesit të automjeteve me performancë të lartë dhe zotëron një McLaren të zi të mrekullueshëm MP4-12C Spider. Në daljen e djalit të tij mungonte bashkëshortja e tij, Nicola Peltz.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52606 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE