Me kë e ka? Ilir Shaqiri del me mesazhin e koduar: Nuk po ëndërroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat siç janë

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Me kë e ka? Ilir Shaqiri del me mesazhin e koduar: Nuk po ëndërroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat siç janë

Pas fitores së “Big Brother VIP”, balerini i njohur, Ilir Shaqiri është shpërngulur momentalisht në Shqipëri. Ai duket se është aktivizuar me televizionin, por njëherazi është bërë edhe shumë aktiv në rrjetet sociale.

Iliri ndan vazhdimisht foto dhe video, ku nuk mungojnë as “thumbat” online. Këtë herë, balerini ka postuar në Instagram një foto të tijën, krahas së cilës ka shkruar: “Nuk po ëndërroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat siç janë”.

Nuk dihet se për kë e ka këtë mesazh Iliri, por aludimet e fansave kanë qenë të shumta. Gjithçka mbetet për tu sqaruar nga vetë ai, ndoshta me një postim të dytë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE