Zbuloni lajmet më të bujshme të javës që lamë pas!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zbuloni lajmet më të bujshme të javës që lamë pas!

E ftuar në emsionin “Live From Tirana” ishte një nga gazetaret e Web-it në Top Albania Radio, Sindi Reka. U diskutua rreth lajmeve më të bujshme dhe që janë komentuar më shumë sa i përket javës që lamë pas.

Albana Ruçi
Elios Shuli
Sindi Reka
Danko Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41927 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE