“Derdha lot për humbjen e tre jetëve”, moderatorja shqiptare reagon për çiftin që vdiq tragjikisht në New York

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Derdha lot për humbjen e tre jetëve”, moderatorja shqiptare reagon për çiftin që vdiq tragjikisht në New York

Ngjarja e rëndë që ndodhi në New York, ku humbën jetën tragjikisht aktori Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij, Ornela Shehi, e cila ishte shtatzënë ka tronditur opinionin publik. Miqtë pranë dyshes kanë shprehur dhimbjen e tyre për këtë humbje të madhe.

Së fundmi, ka qenë moderatorja Ester Bylyku, e cila ka reaguar për ngjarjen e rëndë. Nëpërmjet një postimi në Instastory, moderatorja shprehet se aktori ishte mik i saj dhe se ishte prekur shumë pas lajmit se ai dhe gruaja e tij shtatzënë kanë ndërruar jetë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55497 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE