KOKA zbulon më shumë mbi projektet e saj të reja dhe jo vetëm!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
KOKA zbulon më shumë mbi projektet e saj të reja dhe jo vetëm!

KOKA është një nga artistet më të talentuara të tregut dhe që herë pas here vjen me projekte mjaft unike. Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të re, “Skin and bones” e cila ka hyrë këtë javë në klasifkimin e “The Top List”, Top Awards, pjesë e albumit të saj që pritet të publikohet së shpejti. Në një lidhje telefonike për “Live From Tirana”, KOKA na ka zbuluar më shumë për albumin e saj dhe jo vetëm…

Albana Ruçi
Stenaldo Mëhilli
KOKA
Danko Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54529 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE