Nga dramat e grave në shoqërinë tonë e deri tek impenjimet e saj të shumta, Xhoi Jakaj flet për TAR!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nga dramat e grave në shoqërinë tonë e deri tek impenjimet e saj të shumta, Xhoi Jakaj flet për TAR!

E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë aktivistja dhe ish-drejtoresha e Burgut të Grave 325, Xhoi Jakaj. Në një intervistë të veçantë për TAR, Xhoi ka zbuluar shumë…

Albana Ruçi
Stenaldo Mëhilli
Xhoi Jakaj
Danko Dj

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52182 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE