“Si e lashë të ndodhte?”/ Aktorja e njohur Amanda Seyfried shprehet e penduar për skenat nudo në film!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Si e lashë të ndodhte?”/ Aktorja e njohur Amanda Seyfried shprehet e penduar për skenat nudo në film!

Aktorja e njohur Amanda Seyfried bëri debutimin e saj në ekran kur ishte adoleshente në sezonin e vitit 1999 të “As the World Turns” para se t’u bashkohej telenovelave të njohura si “All My Children” dhe përfundimisht të merrte rolin e saj kryesor në “Mean Girls”. Megjithëse sot është një nga aktoret më të mira dhe numëron shumë role në karrierën e saj. Ndërkaq, Amanda kujton se prapa skenave suksesi i saj nuk e mbrojti nga gjithçka.

Në një intervistë me revistën Porter, Amanda pranoi se, duke marrë parasysh të gjitha gjërat, ajo doli nga Hollywoodi i fillimit të viteve 2000 “mjaft e padëmtuar”, megjithëse iu desh të përballej me situata të pakëndshme.

Të jesh 19 vjeçe, duke ecur pa të brendshme… Si e lashë të ndodhte? Oh, e di pse. Isha 19 vjeçe dhe nuk doja të mërzisja askënd dhe doja të mbaja punën time. Kjo është arsyeja pse.

Aktorja më pas shpjegoi se në vitet që pasuan, ka pasur një ndryshim në nivelin e saj të besimit që e ka mbrojtur atë nga përballja me të njëjtat vështirësi si një e rritur. Rikujtojmë se, Amanda Seyfried dhe Finn Wittrock luajnë së bashku në filmin e ri, të titulluar “A Mouthful Of Air”. Ata janë në rolin e një çifti shumë të dashuruar. Duke parë filmin, ka të ngjarë të ndjeni atë dashuri, por gjithashtu mund të ndjeni trishtim dhe ankth. Kjo për shkak se njëri nga ata të dy po përpiqet më shumë për të përballuar jetën.

Në film, Seyfried luan një grua të përkushtuar, autore të njohur të librave për fëmijë dhe nënë shembullore. Madje ajo është aq e përkushtuar saqë fansat u bindën se një nga fëmijët në film ishte i saj. Ka disa momente të bukura në film, por gjithashtu ai trajton depresionin e personazhit të Amanda-s dhe çfarë mund të bëjë kjo për një person dhe për një familje.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE