Nusja e re Rita Ora kërcen si ‘e çmendur’ nën ritmin e këngës së Beyonce!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nusja e re Rita Ora kërcen si ‘e çmendur’ nën ritmin e këngës së Beyonce!

Së fundmi ajo u martua me regjisorin Taika Waititi. E sapomartuara Rita Ora kërcente e vetme në shtëpinë e saj me këngën e albumit të fundit të Beyonce, “Renaissance”. Këngëtarja, 31 vjeçe, tregoi lëvizjet e saj më të mira.

Ajo veshi një fustan të mrekullueshëm, i dizenjuar për t’u dukur si një trup i zhveshur, që ngjitej pas trupit së saj. Fustani u dizenjua nga Jean Paul Gaultier dhe shitet për 1,392 paund. Rita kishte veshur një sërë byzylykësh, unaza dhe gjerdan, ndërsa flokët e saj bionde ishin të stiluara në valëzime të rregullta. Në krye të videos, ajo shkroi:

Kur askush nuk është në shtëpi dhe kënga e Beyonce është në sfond.

Rita u martua me Taika në një ceremoni intime në Londër, sipas raportimeve të së hënës. Ylli thuhet se tashmë ka ndryshuar mbiemrin dhe tani do të njihet si Zonja Waititi-Ora. Dyshja janë fotografuar të dy me unaza ari në gishtat e unazës ditët e fundit, duke ndezur spekulime se ata tashmë ishin martuar.

Rita dhe Taika filluan të takoheshin në mars të vitit 2021, përpara se ta bënin publike romancën e tyre atë gusht. Çifti u fejua dy muaj më parë dhe tani burimet pohojnë se ata po planifikojnë një festë të madhe për të festuar martesën e tyre sekrete me miqtë dhe familjen.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE