Ish-bashkëshorti i Britney Spears publikon videot e vjetra që nxjerrin ‘bllof’ këngëtaren!

vovalbania August 12, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
Ish-bashkëshorti i Britney Spears publikon videot e vjetra që nxjerrin ‘bllof’ këngëtaren!

Ish-bashkëshorti i Britney Spears, Kevin Federline, ka publikuar një sërë videosh të vjetra, ku shihet këngëtarja duke debatuar me dy djemtë e tyre, të gjitha për ta “ekspozuar” atë, duke thënë se gënjeshtrat duhet të ndalen. Kërcimtari, i cili ishte i martuar me yllin e muzikës pop nga viti 2004 deri në 2007, ndau tre video në Instagram  ditën e kaluar që e shfaqin Spears duke i qortuar djemtë Sean dhe Jayden. Krah videove ku djemtë e çiftit ishin 11 dhe 12 vjeç, Federline shkroi:

Nuk mund të rri duarkryq dhe të lejoj që djemtë e mi të akuzohen në këtë mënyrë pas asaj që kanë kaluar. Sado që na dhemb, kemi vendosur si familje t’i publikojmë këto video. Kjo nuk është as më e keqja. Gënjeshtrat duhet të ndalen. Shpresoj që fëmijët tanë të rriten më mirë se kaq.

#RumorHasIt FAMILY FEUD ALERT! Britney Spears and ex-husband Kevin Federline are battling over their 15 and 16 year-old sons…here’s the timeline: (PART 4)

8/10: KFed LEAKS videos of Brit arguing with her sons from 2018, saying “the lies have to stop” (to prove…abuse? 🙄) pic.twitter.com/JmiLsKxT1z

— The Rumor Mill (@TRMUpdates) August 11, 2022

Vendimi i ish-bashkëshortit të këngëtares për të shpërndarë videot në internet, shkaktoi zemërim dhe ai i fshiu ato nga profili i tij pak kohë më pas, por ato ende mund të gjenden në Twitter. Federline më herët kishte deklaruar se djemtë e Britney-t nuk e kishin parë nënën e tyre prej muajsh dhe se kjo ishte dëshira e tyre. Ai publikoi videot në fjalë për t’i mbështetur këto akuza dhe për t’i treguar botës se çfarë raportesh ka pasur Spears me djemtë e tyre.

Wait, Britney Spears giving her kids clear boundaries, expectations, and wanting them to know her worth & value like millions of other parents have in a highly out-of-context and edited video, is Kevin Federline's 'gotcha' moment?

Reminder: $30k child support drives up in 2024. pic.twitter.com/vQmwY3QoU9

— AskAubry 🦝 (@ask_aubry) August 11, 2022

Së fundmi, këngëtarja e njohur Britney Spears ka akuzuar së fundmi djemtë e saj adoleshentë se janë treguar shumë të këqinj me të gjatë vizitave në shtëpinë e saj.

Unë e di se adoleshentët janë thjesht të vështirë për t’u përballur me… por le të jemi realist. Ka një ndryshim të madh mes të qenit arrogant dhe të qenit i keq. Ata më vizitonin, hynin në derë, shkonin direkt në dhomën e tyre dhe mbyllnin derën. Unë nuk e di se çfarë po ndodh në kokën e tyre. Gjithmonë tentoja t’i kuptoja dhe ndoshta kjo është arsyeja pse ata ndaluan së ardhuri në shtëpi. Doja shumë që ata të më donin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE