E mbushur me trëndafila, kush është djali misterioz që ‘fshihet’ pas postimeve të Morenës?

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E mbushur me trëndafila, kush është djali misterioz që ‘fshihet’ pas postimeve të Morenës?

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

E shpesh është përfolur për jetën e saj private, megjithatë asnjëherë nuk është bërë e ditur diçka konkrete. Por një postim i fundit në Instastory-n e bukuroshes na bëri të dyshojmë me të vërtetë shumë. Teksa vetëm para pak ditësh ndau me ndjekësit një foto ku shfaqej duke mbajtur një buqetë me trëndafila në dorë dhe një foto ku duket rripi i pantallonave të një djali. 

Por, duket se buqetat me trëndafila për Morenën nuk kanë fund, pasi vetëm disa minutë më parë ajo na ka treguar se ka marrë një tjetër surprizë. Epo, besojmë të gjithë duam të dimë se kush është djali misterioz që ‘fshihet’ pas postimeve të bukuroshes.

Siç dihet tanimë bukuroshja është një dashamirëse e katërputroshave pasi herë pas here ndan në rrjete sociale foto të tyre, por së fundmi një fatkeqësi shumë e madhe i ka ndodhur Morenës, që besojmë kushdo që ka një kafshë shtëpiake e kupton. Këngëtares i ka ngordhur qeni i saj që prej disa vitesh ka qenë me bukuroshen dhe postimet me dedikime per ‘vogëlushin’ e saj të ndjerë janë tejet prekëse.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52192 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE