Justin Bieber performon pa bluzë në Budapest gjatë turneut të tij botëror!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Justin Bieber performon pa bluzë në Budapest gjatë turneut të tij botëror!

Ylli i popit, Justin Bieber, performoi pa bluzë në Budapest, teksa rifilloi turneun e tij botëror pasi u shërua nga çrregullimi i rrallë neurologjik, sindroma Ramsay Hunt që rezultoi në paralizën e gjysmës së fytyrës së tij. Ndërsa performonte në ditën e tretë të Festivalit Sziget 2022 të premten mbrëma, krijuesi 28-vjeçar i hitit “Sorry” këndoi hite të ndryshme nga gjashtë albumet e tij në studio në skenë.

Pasi hoqi bluzën e tij të madhe rozë me një fytyrë të thjeshtë me buzëqeshje të verdhë me fjalën Drew në vend të gojës, nga marka e tij e veshjeve Drew House, këngëtari bëri mjaft shfaqje pa bluzën e tij. Teksa shfaqi më shumë se 60 tatuazhe, duke përfshirë kryqin e madh në mes, fituesi i Grammy-t kishte veshur një kapele, një gjerdan diamanti dhe atlete të bardha.

Kjo shënon një nga datat e tij të para të koncerteve që nga rikthimi i tij triumfues në skenë në fillim të këtij muaji për koncertin e tij të parë që nga shtyrja e 14 datave pas diagnozës së Ramsay Hunt. Në Festivalin Veror të Luccas, Bieber mbajti një fjalim për racizmin në skenën e Piazza Napoleon në Toskanë, Itali.

Djema, dua t’ju them shumë faleminderit që më pritët. Kjo është dita ime e parë e kthimit, shumë mirë që jam këtu. Siç e dini disa prej jush, Turneu i Drejtësisë ka të bëjë me barazinë, ka të bëjë me drejtësinë për të gjithë, pavarësisht se si dukeni, pavarësisht formës, madhësisë, përkatësisë etnike, ne jemi të gjithë të njëjtë dhe të gjithë jemi një.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41935 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE