Victoria Beckham ndan pamje nga prapaskenat e fotosesioneve me fansat e saj!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Victoria Beckham ndan pamje nga prapaskenat e fotosesioneve me fansat e saj!

Ata rregullisht dokumentojnë jetën e tyre magjepsëse në rrjetet sociale. Dhe gjatë fundjavës, Victoria Beckham, 48 vjeçe, ndau një foto të saj me një veshje rozë. Victoria u dha ndjekësve të saj një pamje nga prapaskenat e një fotosesioni të kohëve të fundit.

Një fotografi e tregoi stilisten të veshur me një fustan të gjelbër, teksa po pozonte për foto profesionale. Një tjetër postim e shfaqi Victoria me një xhaketë seksi të zezë. Victoria gjithashtu pozoi për një tjetër selfie që mbulon fytyrën.

Ndërkohë, fotografia bardhë e zi e David e tregoi atë të veshur vetëm me një kapele peshkimi dhe syze klasike. Fotot e mediave sociale të Victoria vijnë pasi nusja e saj Nicola Peltz theu heshtjen e saj për luftën e ftohtë të përfolur të çiftit.

Aktorja aspiruese ndau një mesazh të fshehtë për njerëzit që të bëjnë të ndihesh keq së bashku me një foto të sinqertë të vetes që dukej e trishtuar me sy të përlotur të kuq katër ditë më parë mes zhurmave të një mosmarrëveshjeje me Victoria.

Nicola më pas hodhi poshtë dyshimet dhe tha se ajo beson se gjithçka filloi kur ajo nuk veshi një fustan nusërie të dizajnuar nga Victoria Beckham për dasmën në prill dhe në vend të kësaj zgjodhi Valentino.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55047 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE