Kim Kardashian iu ofron fansave të saj pamje ekskluzive nga zyra e saj madhështore!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kim Kardashian pozon me syzet nga marka e famshme e Kanye West!

Kim Kardashian më në fund u ka bërë fansave një tur të plotë në zyrën e saj në SKKN nga selia qendrore e Kim në një video të re në YouTube të shpërndarë të premten.

Biznesmenja dhe miliarderja 41-vjeçare vizitoi hapësirën e zyrës prej 40,000 metrash katrorë, e cila përfshin një kuzhinë masive dhe dhomë amfiteatri. Hapësira e saj elegante e punës është dekoruar nga Tommy Clements dhe Waldo Fernandez me pjesë të dizajnuara nga Michele Lamy nga Rick Owens.

Videoja filloi me Kim duke dalë nga makina e saj brenda zyrës aktuale, duke parkuar makinën e saj në garazhin e dyshemesë me pllaka. Kim dukej e pabesueshme me xhinse me një bluzë të veshur nga Balenciaga dhe flokët e saj bjonde platin në valëzime të lirshme.

Ckemi djema. Mirë se vini në zyrën e SKKN nga Kim. Unë jam shumë e emocionuar. Askush nuk e ka parë në të vërtetë të gjithë zyrën time, kështu që unë do t’ju bëj një tur. Pra, e gjithë zyra ime u dekorua nga dekoratorët e mi Tommy dhe Waldo, por ne kishim Michelle nga Rick Owens.

Ajo bëri të gjitha mobiliet. Kim e nisi turnin me një nga gjërat e saj të preferuara në zyrë, dhomën e saj të amfiteatrit. Një nga gjërat e mia të preferuara në zyrë. Në thelb dhoma jonë e vogël e amfiteatrit dhe kjo ndodhi sepse hapësira ishte kaq e madhe këtu.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE