Sa vjen e po shtohen daljet romantike mes Rihanna-s dhe A$AP Rocky!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sa vjen e po shtohen daljet romantike mes Rihanna-s dhe A$AP Rocky!

Rihanna rrëmbeu vëmendjen të premten teksa kishte një palë çizme të çuditshme kamoshi deri tek kofshët gjatë takimit të darkës me A$AP Rocky. Këngëtarja dhe kantautorja 34-vjeçare i stiloi këpucët e saj të mëdha me një bluzë të bardhë të ngushtë dhe një fund xhins.

Duke i dhënë pamjes një ngjyrë, Rihanna i mbante gjërat e saj në një çantë me lëkurë gjarpri të gjelbër. Këngëtarja e “Umbrella” kishte flokët e saj të zinj në një stil trendi gjysmë lart gjysmë poshtë, të kompletuar me dy bishta sipër kokës.

Sa i përket aksesorëve, ajo zgjodhi një palë vathë të mëdhenj me rrathë dhe zinxhirë ari që i vareshin lirshëm në qafë. Byzylykët i vareshin nga kyçet e dorës dhe mbante disa unaza në dorën e majtë. Buzët e Rihanna-s ishin të lyera me të kuqe të errët dhe fytyra e saj kishte një skuqje të dukshme rozë.

A$AP Rocky kishte veshur një kapelë Los Angeles ngjyrë vjollce dhe një bluzë të bardhë me një karikaturë të madhe mbi të. Ai shtoi një fanellë ngjyrë kafe në look si dhe xhinset me vrima gjigante në gjunjë. Dyshja ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi, vetëm pak muaj pas ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE