Olsa Muhameti ndan një ‘shqetësim’ me ndjekësit!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Olsa Muhameti ndan një ‘shqetësim’ me ndjekësit!

Autorja e programit “Për’puthen” dhe ‘Kepi i Tundimeve’, Olsa Muhameti shpesh bën biseda ‘online’ me ndjekësit ku i përgjigjet kurioziteteve të shumta që kanë ndjekësit e saj. Ashtu si ka bërë dhe pak më parë, por jo lidhur me programet, por lidhur me një temë pak më personale.

Teksa ka ndarë një foto ku shfaqet në plazh, Olsa ka ndarë një shqetësim me të gjithë ne.

Përfundimisht duhet të dobësohem, por këto kohë nuk po ia dal dot të bie. 

“Për’Puthen” padyshim është një nga risitë më të përfolura që prej fillimit të programit. Nuk ka të madh e të vogël që mos nëse nuk e ndjek të paktën të ketë dëgjuar për të. Autorja e programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti para pak muajsh dha një lajm shumë të mirë për të gjithë dashamirësit e këtij programi dashurie.

Do flasim gjatë për Për’Puthen e jashtëzakonshme, që pritet të nisë në shtator, tërësisht e ndryshuar.

Pra, autorja jo vetëm që tregoi se do t  rinisë por do të vijë edhe me një format ndryshe. E teksa nga ana tjetër ka treguar se ka qenë e angazhuar me programin më të ri që sapo ka nisur, ‘Kepi i Tundimeve’, i cili deri më tani ka rezultuar shumë i pëlqyer.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52178 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE