Fjalët më emocionuese ditën e sotme, Trixa i ka për…

vovalbania August 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fjalët më emocionuese ditën e sotme, Trixa i ka për…

eatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur të momentit të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja e njohur shqiptare ka pasur një karrierë të gjatë, por vëmendjen më të madhe e mori me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP”. Teksa pas daljes nga ‘BBV’ lansoi ‘Faj’ dhe “Ma shumë se ti” në bashkëpunim me Dj Geek dhe së  fundmi ka publikuar “Vonë”.

Aktiviteti dhe postimet e saj në rrjete sociale shpesh tërheqin vëmendje të madhe, pasi bukuroshja nuk i kursen ‘thumbat’ herë pas here. Megjithatë, disa nga Instastory-t më të fundit nuk ka të bëjë me një të tillë. Me anë të disa fotografive ku tregon disa momente me qenushen e saj Bella, Trixa e ka uruar për ditëlindjen duke zgjedhur fjalët më të ëmbla për të.

Urime ditëlindjen për gjithë botën time. Dashuria ime, mikesha më e mirë, njeriu im. Të dua Bella, je drita e syve të mi. Gjithmonë në anën time. Për këto gjashtë vite të mrekullueshme dhe më shumë. Vajza ime, Bella mamit. Gjashtë vite më parë Bella erdhi në jetën time dhe ma ndryshoi jetën për mirë. Nuk mund ta imagjinoj veten pa të. Jam shumë me fat.

Së fundmi Beatrix ka postuar një foto nga studio e saj muzikore, duke na treguar kështu se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Gjithmonë na ka rënë rasti që të shikojmë personazhe të showbiz-it shqiptar dhe të huaj gjithashtu që kanë bërë ‘xing’ në veshje. Përveç krahasimeve se kujt i shkon më shumë apo kush frymëzoi kë, ne na vijnë edhe pyetje të tjera në mendje. Rasti i fundit ka të bëjë me këngëtaren e njohur shqiptare Beatrix Ramosaj dhe divën e muzikës botërore Jennifer Lopez. Dy këngëtaret bukuroshe kanë veshur një ‘body’ të ngjashëm vetëm se me ngjyra të ndryshme.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE