Capital T: “Flas pak por di shumë”, kujt i drejtohet reperi me këto fjalë?

vovalbania August 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Capital T: “Flas pak por di shumë”, kujt i drejtohet reperi me këto fjalë?

Nuk ka asnjë dyshim që Capital T është një ndër reperët më të talentuar dhe gjithashtu më të dashur të publikut shqiptar por jo vetëm. Një nga artistët që nuk ka ndalur kurrë së sjelli projekte të reja dhe muzikë të mirë për të gjithë dëgjuesit. Capital T di mirë se si të eksperimentojë në stile dhe zhanre të ndryshme duke sjellë përherë vetëm më të mirën dhe që nuk gabon kurrë me publikimet e tij.

Por këtë herë nuk do të flasim për ndonjë nga projektet e tij por për një postim që duket paksa ‘thumbues’ në Instastory-n e tij më të fundit. Teksa ka shkruar disa fjalë në gjuhën angleze, duket se i drejtohet dikujt por artisti nuk ka zgjedhur të komentojë më shumë.

Flas pak, por di shumë

Së fundmi Kapo ka publikuar një projekt të ri muzikor, i cili është një bashkëpunim me këngëraren e njohur Anxhela Peristerin dhe Mandi Nishtullën. Ky bashkëpunim mund të themi se është një ndër më befasuesit për këtë verë. Kënga e re titullohet “Habibi” dhe mund të themi se është pëlqyer shumë nga publiku, pasi vetëm në pak javë ka arritur një super sukses pasi ka kaluar 12 milion klikime në platformën YouTube.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52658 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE