Pas deklaratave në rrjet, Ilir Shaqiri i përgjigjet Monika Lubonjës: I qan shpirti për…

vovalbania August 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas deklaratave në rrjet, Ilir Shaqiri i përgjigjet Monika Lubonjës: I qan shpirti për…

Iliri i është kundërpërgjigjur statuseve ironike të aktores Monika Lubonja.

Së fundmi aktorja ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, ku padiskutim nuk kanë munguar pyetjet në lidhje me balerinin, gjë që Monika nuk ka ngurruar aspak për t’ju përgjigjet madje duke ironizuar situatën.

Një ndjekës e ka pyetur aktoren se kush mendon se e ka bërë të famshme, ‘BBVIP’ apo teatri. Ajo ka ‘ironizuar’ duke u përgjigjur se është ‘Iliri’ duke i bashkangjitur dhe disa emoji duke qeshur.

Plas sërish mes Ilirit dhe aktores, fituesi i “BBV” i
Ndërkohë balerini është kundërpërgjigjur me një foto në Instastory krahas së cilës shkruan: “I qan shpirti kësaj bananes për pak pleh Iliri”- referuar kështu Monika Lubonjës, e cila shpesh në shtëpinë e BBV u bë virale për “dashurinë” e saj për bananet.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55506 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE